ABBYY FineReader 15 Standard Upgrade producent: Abbyy najnowsza wersja: 15 nr produktu: OLBYSAF00070 | OLBYSAF00070 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Abbyy Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy biurowe

499.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Wysyłka jeden dzień roboczy


oficjalny sklep Abbyy


Kup ABBYY FineReader 15 Standard Upgrade
Ocena 5/5(głosów: 4)

  • licencja wieczysta na 1 stanowisko
  • do użytku w firmie (komercyjna)
  • upgrade przeznaczony dla posiadaczy wersji 14
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

ABBYY FineReader to oprogramowanie do optycznego rozpoznawania znaków (OCR) o niedoścignionej dokładności rozpoznawania i niezrównanych możliwościach konwersji, dzięki którym praktycznie nie trzeba nic wpisywać ani formatować ręcznie.

Intuicyjna obsługa i automatyczne zadania uruchamiane kliknięciem umożliwiają robienie więcej w łatwiejszy sposób. Program rozpoznaje tekstu w 190 językach — żadne inne narzędzie OCR nie ma takich możliwości.

Program FineReader konwertuje zeskanowane papierowe dokumenty, cyfrowe zdjęcia tekstu i dokumenty PDF zawierające tylko obrazu na edytowalne formaty, takie jak Microsoft® Word, Excel® lub PDF z możliwością przeszukiwania. Dzięki temu można cytować lub w całości wykorzystywać tekst i tabele bez konieczności ich ręcznego przepisywania.

Program FineReader działa w oparciu o nagradzaną technologię OCR firmy ABBYY. Technologia OCR, rozpoznawania tekstu, korzysta z inteligentnych algorytmów, które konwertują obrazy na edytowalny tekst z zachowaniem oryginalnego układu i formatowania dokumentu źródłowego.

Edytuj i twórz nowe dokumenty na podstawie papierowych oryginałów i plików obrazów.

Program FineReader dzięki swoim możliwościom konwersji dokumentów na edytowalne pliki niezależnie od poziomu skomplikowania układu przynosi znaczną oszczędność czasu i wysiłku.

Program ABBYY FineReader jest niezbędnym narzędziem w każdym zelektronizowanym biurze, umożliwiając zmianę informacji zamkniętych w papierowych dokumentach lub plikach obrazów na edytowalną i przeszukiwalną treść cyfrową.

Szybko uzyskuj dostęp do treści zamkniętej w skanach i dokumentach PDF zawierających tylko obrazy. Błyskawicznie kopiuj i cytuj fragmenty treści, w tym tekst, tabele i obrazy.

Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 7, 8 i 10

ABBYY FineReader 14 Standard Upgrade

Skanuj i konwertuj papierowe dokumenty, pliki PDF i zdjęcia cyfrowe tekstu na edytowalne dokumenty na komputerach z systemem Windows.

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.


Abbyy

ABBYY FineReader 15 Standard Upgrade


ABBYY FineReader 15 Standard Upgrade
499.00
  • licencja wieczysta na 1 stanowisko
  • do użytku w firmie (komercyjna)
  • upgrade przeznaczony dla posiadaczy wersji 14
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure