InsERT mikroSubiekt ulepszenie do wersji 9.0 producent: Insert najnowsza wersja: 9.0 nr produktu: mikroSubiekt | mikroSubiekt Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Insert Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy finansowe, podatkowe i księgowe

99.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Wysyłka jeden dzień roboczy


oficjalny sklep Insert


Kup InsERT mikroSubiekt ulepszenie do wersji 9.0
Ocena 5/5(głosów: 1)

insert oprogramowanie dla firm

  • ulepszenie do najnowszej wersji 9.0
  • wymaga podania numeru NIP oraz obecnego numeru licencji programu InsERT mikroSubiekt
  • wersja elektroniczna (dane do rejestracji oraz fakturę wysyłamy na email)

Zmiany w wersji 9.00

Poniżej wymieniono wszystkie zmiany w programie.

  • Od 01/10/2020 r. obowiązkowe staje się nadawanie dokumentom oznaczeń związanych z obrotem towarami należącymi do 13 szczególnie wrażliwych grup produktowych oraz oznaczeń dotyczących procedur. Pozwoli to fiskusowi prowadzić dokładniejszą analizę i kontrolę transakcji. W związku z tym na dokumentach dodano nowe okno pozwalające na nadawanie tych oznaczeń (zakładka Tabela VAT-Oznaczenia dla JPK_VAT). Nowe oznaczenia można także skonfigurować jako domyślne dla wszystkich typów obsługiwanych przez mikroSubiekta dokumentów w Parametrach programu na zakładce Inne (przycisk Oznaczenia dla JPK_VAT).
  • Wykonano zmiany w generowaniu pliku EPP, który służy m.in. do wysyłania danych z programu do biura rachunkowego. Do pliku przenoszone są także oznaczenia JPK_VAT.
  • W module e-Sprawozdawczość JPK_VAT umożliwiono generowanie plików JPK_V7M i JPK_V7K. Nowe pliki mają zastąpić deklarację VAT-7 oraz dotychczasowe struktury JPK_VAT. Generowanie plików w nowej strukturze można wykorzystać głównie do wymiany informacji z systemami księgowymi (np. z biurem rachunkowym).
  • Rozwiązano problem z wydrukiem informacji „Mechanizm podzielonej płatności” na fakturach sprzedaży.

Uwaga!

Przed instalacją nowej wersji należy koniecznie wykonać pełną archiwizację danych w starej wersji programu. W razie jakiejkolwiek awarii będzie wówczas możliwe przywrócenie starej wersji programu i kontynuowanie pracy.

Konwersja bazy danych

Uruchomienie programu w wersji 9.00 z podmiotem pracującym w wersji starszej wymaga aktualizacji bazy danych. Konwersja jest automatyczna i odbywa się w czasie otwierania wskazanego podmiotu. Wykonując aktualizację podmiotu, należy mieć świadomość następujących założeń:

  • konwersja bazy danych jest nieodwracalna;
  • wersje programu mikroSubiekt starsze niż 9.00 nie będą potrafiły pracować z nowszą, skonwertowaną bazą danych (również przez sieć);
  • aby pracować z nową wersją bazy danych, należy zainstalować niniejsze ulepszenie na wszystkich komputerach w sieci, które będą korzystały ze skonwertowanej bazy danych.

Uwaga:

W celu realizacji zamówienia wymagane jest podanie numeru NIP oraz obecnego numeru licencji programu InsERT mikroSubiekt

Licencja oryginalna, z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta.

Wersja językowa: POLSKI

System:  Windows 7, 8 i 10

Insert mikroSubiekt dla Windows

Prosty i wygodny system do ewidencjonowania sprzedaży.

U nas otrzymujesz razem z zamówionym produktem, fakture VAT 23%drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure