Karta przedpłacona XBOX 70 zł producent: Microsoft XBOX najnowsza wersja: wartość 70 zł nr produktu: K4W-03439 | K4W-03439 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft XBOX Elektronika , Akcesoria do gier wideo , Akcesoria do domowych konsol do gier

70.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep Microsoft XBOX


Kup Karta przedpłacona XBOX 70 zł
Ocena 4/5(głosów: 4)

  • Kod doładowania o wartości 70 zł
  • Oficjalna polska dystrybucja
  • Kod wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Kupuj najnowsze gry, mapy, dodatki

Dzięki karcie przedpłaconej kupisz zarówno pełne wersje gier, jak i bonusowe misje fabularne, pakiety map do gry online oraz wiele innych dodatków. Najlepsze gry dostępne na Xbox One staną się jeszcze lepsze dzięki nowej zawartości, ktora wydłuży czas Twojego grania.

Najlepszy prezent dla gracza!

Chcesz podarować komuś grę, a nie wiesz który tytuł będzie najlepszym prezentem? Karta przedpłacona to pewny i prosty sposób by uszczęśliwić gracza, ktory po aktywacji karty sam wybierze sobie najbardziej interesującą go grę lub dodatek. Nie trać czasu na szukanie informacji i podaruj najlepszy prezent dla gracza.

Jedna karta, wiele możliwości

Swoje środki z karty przedpłaconej możesz wykorzystać do zakupu cyfrowej zawartości w sklepie Xbox na konsolach Xbox One, Xbox 360 i SERIES X|S oraz w sklepie Windows na urządzeniach z systemem Windows 10; komputerach, tabletach oraz smartfonach Lumia.

Instrukcja wykorzystania

1. Kup wybraną kartę przedpłaconą Xbox

2. Wejdź na stronę microsoft.com/reedem i zaloguj się*

3. Wprowadź otzrymany kod

4. Możesz rozpocząć zakupy w sklepie Xbox

*Nie masz jeszcze konta? Wejdź na stronę xbox.com/live i utwórz nowe konto zgodnie z instrukcją, a następnie wpisz 25-cyfrowy kod.

Karta przedpłacona Xbox o wartości 70 zł

Karty przedpłacone to prosta i bezpieczna forma zakupów cyfrowej zawartości w sklepie Xbox na konsolach Xbox One, Xbox 360 i SERIES X | S

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz taką kartę w postaci pliku pdf do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent !!!

Produkt z oficjalnej dystrybucji.

Kod jest nowy, nigdy wcześniej nie aktywowany.


Microsoft XBOX

Karta przedpłacona XBOX 70 zł


Karta przedpłacona XBOX 70 zł
70.00
  • Kod doładowania o wartości 70 zł
  • Oficjalna polska dystrybucja
  • Kod wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure