McAfee Total Protection 1PC / 1Rok producent: McAfee najnowsza wersja: 2021 nr produktu: MTP00QNR3RDD | MTP00QNR3RDD Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy McAfee Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy antywirusowe

49.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep McAfee


Kup McAfee Total Protection 1PC / 1Rok
Ocena 3.89/5(głosów: 28)

insert oprogramowanie dla firm

Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Typ licencji
Wersja produktu


Najwyższej klasy oprogramowanie antywirusowe z ochroną tożsamości i prywatności na komputery PC, Mac, smartfony oraz tablety – wszystko w ramach jednej subskrypcji. 

Blokuje na komputerze PC wirusy, złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie ransomware, niepożądane programy i wiele więcej.

Bezpieczne przeglądanie internetu z McAfee® WebAdvisor ostrzega o niebezpiecznych witrynach sieci Web oraz zapobiega pobieraniu niebezpiecznych plików i wyłudzaniu informacji

Pomoc techniczna udzielana przez telefon, na czacie lub w trybie online przez cały okres obowiązywania subskrypcji.

McAfee® Total Protection zapewnia doskonałą ochronę ochrona antywirusową, tożsamości i prywatności na komputerach PC i Mac, smatfonach i tabletach†, pozwalając na bezpieczne przeglądanie Internetu, robienie zakupów i korzystanie z usług bankowych online.

Typ licencji: NOWA

Wersja: ELEKTRONICZNA

Liczba stanowisk: 1 stanowisko

Czas trwania: 1 rok

Wersja językowa: POLSKI

Zastosowanie: w domu i w firmie

System: Windows 7, 8 i 10, Mac OS X, Android 6.0 lub nowszy

McAfee Total Protection 2021

Najnowsza wersja ochrony antywirusowej, tożsamości i prywatności na komputerach PC i Mac, smartfonach i tabletach, wszystko w ramach jednej subskrypcji.

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.

Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.Pozostałe warianty

Nazwa produktu Ilość stanowisk Czas trwania licencji Cena brutto


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure