Microsoft Office 365 Personal producent: Microsoft najnowsza wersja: 2016 / 2019 nr produktu: 8898420858916 | QQ2-000126 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy biurowe

229.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep Microsoft


Kup Microsoft Office 365 Personal
Ocena 0/5(głosów: 0)

insert oprogramowanie dla firm

  • Pakiet Microsoft Office 365 Personal dla 1 użytkownika na 5 urządzeń
  • licencja na okres 12 miesięcy
  • wyłącznie do użytku domowego
  • zawiera najważniejsze programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
    ( oraz Access i Publisher tylko na komputery PC )
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Pełne wersje aplikacji pakietu Office do instalacji

Klasyczne wersje aplikacji pakietu Office 2016 / 2019 : Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook
( oraz Access i Publisher tylko na komputery PC )

Praca na wielu urządzeniach

Korzystaj z pełnego pakietu Office zainstalowanego na 5 komputerach PC lub Mac, tablecie lub telefonie (także na urządzeniach z systemem Windows i Android™ oraz na urządzeniach firmy Apple®).

Dostęp w dowolnym miejscu

Uzyskaj 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive na dokumenty, zdjęcia i filmy, które możesz edytować i udostępniać niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz — z dowolnego urządzenia.

Kontakt ze znajomymi na Skypie

Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną na całym świecie dzięki 60 minutom na rozmowy przez Skype miesięcznie. Z minut na rozmowy przez Skype możesz korzystać, dzwoniąc na telefony komórkowe i stacjonarne, z dowolnego urządzenia, na którym masz zainstalowany program Skype — telefonu komórkowego, tabletu, telewizora czy innego urządzenia.

Środowisko Premium usługi Outlook.com

Zaawansowana ochrona przed wyłudzaniem informacji i złośliwym oprogramowaniem dla konta usługi Outlook.com, żadnych reklam i skrzynka pocztowa o rozmiarze 50 GB.

Zawsze na bieżąco

W ramach aktywnej subskrypcji usługi Office 365 dla Użytkowników Domowych masz zawsze dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office — nie musisz myśleć o uaktualnianiu.

Pomoc techniczna firmy Microsoft

Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.

Licencja oryginalna, z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System:  Windows 7, 8 i 10

Office 365 Personal

Najlepsze aplikacje pakietu Office i usługi w chmurze dla komputerów PC i Mac oraz na tablety i telefony.

Klucz pozwala uruchomić nową lub odnowić obecną subskrypcję.

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure