NordVPN Premium 6 stanowisk / 30 dni producent: NordVPN najnowsza wersja: VPN nr produktu: NordVPN_6_1 | NordVPN_6_1 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy NordVPN Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy biurowe

36.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep NordVPN


Kup NordVPN Premium 6 stanowisk / 30 dni
Ocena 4.45/5(głosów: 11)


Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Typ licencji
Wersja produktu


  • licencja na 30 dni dla 6 urządzeń
  • do użytku w domu lub w firmie (komercyjna)
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Bezpieczny i prywatny dostęp do Internetu

VPN to coś w rodzaju zaszyfrowanego tunelu, odpornego na atak hakerski, w którym płyną dane internetowe. Nikt nie może zajrzeć do wnętrza tunelu i nie ma dostępu do przesyłanych w nim danych. NordVPN zapewnia bezpieczny dostęp do publicznych sieci Wi-Fi oraz do prywatnych i służbowych kont w trakcie podróży, a także zapewnia poufność historii wyszukiwania.

Zabezpiecz wszystkie urządzenia

Używasz Windows w pracy, macOS w domu, a Linuxa do specjalnych projektów? To nie problem. Aplikacja NordVPN jest zgodna z każdym z tych systemów, a także z iOS, Android oraz Android TV. Ponadto udostępniamy również zaszyfrowane rozszerzenia proxy do przeglądarek Chrome i Firefox. Co najważniejsze, jedno konto NordVPN pozwala na jednoczesne zabezpieczenie do 6 urządzeń!

Szybkie i stabilne połączenie w dowolnej lokalizacji

Przerwy w przekazie strumieniowym są bardzo irytujące, więc pobieranie plików przy wolnym połączeniu internetowym nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie ma powodu do obaw! NordVPN zapewnia możliwość wyboru z ponad 5100 serwerów w 62 państwach oraz najszybsze usługi VPN. Więcej serwerów oznacza mniejsze obciążenie, a różnorodne lokalizacje pozwalają na znalezienie serwera w pobliżu użytkownika.

Uwaga: To nie są tanie gotowe wspołdzielone konta, tylko u nas otrzymasz kod aktywacyjny, który sam dodajesz do swojego konta.

Masz pewnośc że licencja jest Twoja i dostęp do konta masz tylko Ty.

Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: Angielski

System: Windows 7, 8 i 10, Mac OS X, Android 6.0 lub nowszy

NordVPN Premium 30 dni

Najlepszy dostawca usług VPN | Wybór nr.1 NordVPN

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.


NordVPN

NordVPN Premium 6 stanowisk / 30 dni


NordVPN Premium 6 stanowisk / 30 dni
36.00
  • licencja na 30 dni dla 6 urządzeń
  • do użytku w domu lub w firmie (komercyjna)
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


Pozostałe warianty

Nazwa produktu Ilość stanowisk Czas trwania licencji Cena brutto


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure