Office 2019 Professional producent: Microsoft najnowsza wersja: 2019 nr produktu: 269-17068 | 269-17068 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy biurowe

2090.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep Microsoft


Kup Office 2019 Professional
Ocena 4.89/5(głosów: 9)

insert oprogramowanie dla firm

 • Pakiet Office 2019 Professional, licencja na 1 stanowisko
 • zawiera najważniejsze programy Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Access i OneNote oraz Outlook
 • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Doświadczcie Państwo wydajności pracy w nowym wymiarze z Microsoft Office Professional 2019. Odpowiedni zestaw programów dla Windows, zawiera wiele aplikacji, które ułatwiają przetwarzanie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i e-mail. Możecie Państwo korzystać z programu Office 2019 Professional przez nieokreślony czas, zarówno w domu jak i w biurze.

Części składowe pakietu Office 2019 Professional:

Jeśli zdecydujecie się Państwo na Microsoft Office Professional 2019, otrzymacie dostęp do poniższych programów oraz możliwość darmowej ich aktualizacji

 • Word jako część pakietu Microsoft Office Professional 2019 służy do tworzenia dokumentów, przerabiania i zapisywania ich w internecie.
 • Excel to kompleksowe narzędzie do prac, które dotyczą tabel, wykresów, rachunkowości i podobnych zadań.
 • PowerPoint in Microsoft Office 2019 Professional pozwala tworzyć dynamiczne, nowoczesne prezentacje zarówno w sektorze prywatnym jak i do zastosowania w przedsiębiorstwie.
 • Outlook jest najbardziej na świecie popularnym programem obsługującym pocztę e-mail. Możecie Państwo zarządzać kontaktami, terminami I kontami e-mail a tym samym uczynić swoje życie bardziej wydajnym.

Nowe funkcje w programie Office 2019 Professional

 • Outlook może w Microsoft Office 2019 Professional ignorować rozmowy lub automatycznie oczyścić skrzynkę odbiorczą, tak aby potrzeba było mniej czasu na odpowiedzi na ważne e-maile.
 • Pasek menu w Microsoft Office Professional 2019 możecie Państwo dowolnie przerabiać, aby uzyskać szybszy dostęp do ważnych dla siebie funkcji.
 • W Office 2019 Professional dajecie Państwo przez Office Web Apps dostęp do dokumentów  przechowywanych w internecie. Przez to praca z kolegami nad dokumentami jest łatwiejsza do koordynacji.
 • Wysyłajcie Państwo prezentacje PowerPoint bezposrednio do odbiorcy przez internet, nawet jesli nie ma on Microsoft Office Professional 2019.
 • Więcej szablonów: Word, Excel, PowerPoint w Office 2019 Professional oferuje Państwu szerokie opcje podglądu, aby szybciej wyszukać sobie właściwy project.

Licencja oryginalna, z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System:  Windows 10

Najnowszy Office 2019 dla Professional

Najnowsze wersje programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook .

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure