XBOX Game Pass 3 miesiące producent: Microsoft XBOX najnowsza wersja: 3 miesiące nr produktu: JPU-00086 | JPU-00086 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft XBOX Elektronika , Akcesoria do gier wideo , Akcesoria do domowych konsol do gier

139.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep Microsoft XBOX


Kup XBOX Game Pass 3 miesiące
Ocena 4/5(głosów: 4)

  • Subskrypcja XBOX Game Pass 3 miesiące
  • Kod wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Korzystaj z nieograniczonego dostępu do ponad 100 gier na konsole Xbox One i Xbox Series S|X w niskiej cenie miesięcznej.

Graj w nowe gry, takie jak Sea of Thieves i State of Decay 2, a także Forza Horizon 4 i Crackdown 3, od dnia premiery i korzystaj z katalogu różnorodnych gier — od najnowszych hitów sprzedaży do entuzjastycznie przyjętych przez graczy gier niezależnych.

Odkryj i pobierz tytuły, które Cię zawsze interesowały, albo ponownie zagraj w dawno niewidziane ulubione gry.

Gry są dobierane pod kątem wysokich ocen i odpowiedniego poziomu zabawy. Jeśli spodoba Ci się któraś z gier na konsolę Xbox One dostępnych w aktualnym katalogu, możesz ją kupić na własność i oszczędzić do 20% oraz uzyskać do 10% zniżki na dowolne dodatki i inną zawartość do gry.

Dodawane cały czas nowe gry oraz opcja anulowania w każdej chwili sprawiają, że subskrypcja Xbox Game Pass stanowi Twój bilet do świata niekończącej się gry.

Jak to działa

Zarejestruj się w usłudze Xbox Game Pass.Przeszukaj katalog Xbox Game Pass z poziomu interfejsu głównego konsoli Xbox.Zainstaluj wybrane gry.Graj wtedy, kiedy chcesz i tyle, ile chcesz.

Kod pozwala na zakup 1-miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass lub na inny produkt o wartości 40 zł

Ponad 100 wspaniałych gier. Nowe tytuły tylko na Xbox. Jedna niska cena za miesięczną subskrypcję.

Nie trać czasu na szukanie informacji i podaruj najlepszy prezent dla gracza.

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz taką kartę w postaci pliku pdf do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent !!!

Produkt z oficjalnej dystrybucji.

Kod jest nowy, nigdy wcześniej nie aktywowany.


Microsoft XBOX

XBOX Game Pass 3 miesiące


XBOX Game Pass 3 miesiące
139.00
  • Subskrypcja XBOX Game Pass 3 miesiące
  • Kod wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure