XBOX Game Pass 3 miesiące producent: Microsoft XBOX najnowsza wersja: 3 miesiące nr produktu: JPU-00086 | JPU-00086 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft XBOX Elektronika , Akcesoria do gier wideo , Akcesoria do domowych konsol do gier

128.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep Microsoft XBOX


Kup XBOX Game Pass 3 miesiące
Ocena 5/5(głosów: 3)

insert oprogramowanie dla firm

Korzystaj z nieograniczonego dostępu do ponad 100 gier na konsole Xbox One, Xbox Series X|S i Xbox 360 na konsoli Xbox One, Xbox Series X|S w niskiej cenie miesięcznej. Graj w nowe gry, takie jak Sea of Thieves i State of Decay 2, a także Forza Horizon 4 i Crackdown 3, od dnia premiery i korzystaj z katalogu różnorodnych gier — od najnowszych hitów sprzedaży do entuzjastycznie przyjętych przez graczy gier niezależnych.

Odkryj i pobierz tytuły, które Cię zawsze interesowały, albo ponownie zagraj w dawno niewidziane ulubione gry. Gry są dobierane pod kątem wysokich ocen i odpowiedniego poziomu zabawy.

Jeśli spodoba Ci się któraś z gier na konsolę Xbox One, Xbox Series X|S dostępnych w aktualnym katalogu, możesz ją kupić na własność i oszczędzić do 20% oraz uzyskać do 10% zniżki na dowolne dodatki i inną zawartość do gry.

Dodawane cały czas nowe gry oraz opcja anulowania w każdej chwili sprawiają, że subskrypcja Xbox Game Pass stanowi Twój bilet do świata niekończącej się gry.

Jak to działa

Zarejestruj się w usłudze Xbox Game Pass.

Przeszukaj katalog Xbox Game Pass z poziomu interfejsu głównego konsoli Xbox.

Zainstaluj wybrane gry.

Graj wtedy, kiedy chcesz i tyle, ile chcesz.

Za jedną niską miesięczną stawkę uzyskujesz dostęp do ponad stu świetnych tytułów na konsole Xbox One, Xbox Series X|S i Xbox 360. Dzięki tak dużej liczbie gier do poznania i pobrania każda sesja korzystania z konsoli Xbox będzie inna niż poprzednie.

Ponad 100 wspaniałych gier. Nowe tytuły tylko na Xbox. Jedna niska cena za miesięczną subskrypcję.

Produkt w wersji cyfrowej szybka wysyłka kodu po dokonaniu zakupu.
Kod pozwala na zakup 1-miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass lub inny produkt o wartości 40 zł

mojosoft jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt. W razie konieczności jej otrzymania prosimy zwrócić się do wydawcy produktu.

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz kartę podarunkową w postaci pliku pdf do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent !!!drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure