XBOX Live Gold 6 miesięcy producent: Microsoft XBOX najnowsza wersja: 6 miesięcy nr produktu: S3T-00005 | S3T-00005 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft XBOX Elektronika , Akcesoria do gier wideo , Akcesoria do domowych konsol do gier

139.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep Microsoft XBOX


Kup XBOX Live Gold 6 miesięcy
Ocena 4/5(głosów: 7)

  • Subskrypcja XBOX Live Gold na 6 miesięcy
  • Oficjalna polska dystrybucja
  • fakturę i kod wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Tryb wieloosobowy

Graj ze znajomymi i zbudujcie razem własny fascynujący świat. W trakcie emocjonujących rozgrywek będziecie mogli wykazać się doskonałym refleksem i szybkością działania. Z Xbox Live każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnicy rywalizacji, jak i zwolennicy współpracy. W najlepszej społeczności graczy zawsze znajdziesz chętnego do gry, który odpowiada Twoim umiejętnościom i stylowi rozgrywki.

Darmowe gry

Dwa razy w miesiącu posiadacze konta Xbox Live Gold mają dostęp do starannie wybranych darmowych gier – tytułów popularnych wśród graczy, największych przebojów i zupełnych nowości.

Ekskluzywne zniżki w ramach Deals with Gold

Co tydzień posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold mogą zaoszczędzić od 50% do 75% w Sklepie dzięki ekskluzywnym zniżkom na wybrane gry, dodatki i inne rodzaje zawartości.

Grupy i czat grupowy

Grupy w Xbox Live pozwolą Ci być w kontakcie ze znajomymi i ułatwią wspólną rozgrywkę. Stwórzcie rozmowę grupową i wspólnie przechodźcie od jednej gry do drugiej. Możecie też rozmawiać, podczas gdy poszczególne osoby grają w różne gry, a nawet na różnych platformach – na konsoli Xbox One lub na komputerze z systemem Windows 10.

Home Gold

Dzięki Home Gold każdy może zagrać. Wystarczy jedno konto Gold, aby wszyscy w Twoim domu mieli dostęp do możliwości, jakie dalej Gold, np. trybu wieloosobowego i gier w ramach Games with Gold.

ABONAMENT XBOX LIVE GOLD na 6 miesięcy

Z kontem Xbox Live Gold możesz więcej. Dołącz do najlepszej społeczności graczy

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz taką kartę w postaci pliku pdf do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent !!!

Produkt z oficjalnej dystrybucji.

Kod jest nowy, nigdy wcześniej nie aktywowany.


Microsoft XBOX

XBOX Live Gold 6 miesięcy


XBOX Live Gold 6 miesięcy
139.00
  • Subskrypcja XBOX Live Gold na 6 miesięcy
  • Oficjalna polska dystrybucja
  • fakturę i kod wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure