ABBYY FineReader 15 Standard producent: Abbyy najnowsza wersja: 15 nr produktu: OLBYSAF00060 | OLBYSAF00060 z oficjalnej dystrybucji Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Abbyy Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy biurowe

849.00

Wysyłka jeden dzień roboczy
Towar dostępny! Zamów teraz!


Szybkie zakupy bez zakładania konta, wypełniasz formularz zamówienia,
opłacasz, a my wysyłamy kod i fakturę.U nas otrzymasz także instrukcję aktywacji,
link do pobrania programu oraz
dane do kontaktu z pomocą techniczną.oficjalny sklep Abbyy

Licencja z oficjalnej dystrybucji, objęta
pomocą techniczną producenta.

Kod nie jest aktywowany, nie jest też
przypisany do konta i adresu email.

Kup ABBYY FineReader 15 Standardocena ceneo mojosoft


Ocena 4.83/5(głosów: 18)


Kup ABBYY FineReader 15 Standard
  • licencja wieczysta na 1 stanowisko
  • do użytku w firmie (komercyjna)
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)
 

ABBYY FineReader to oprogramowanie do optycznego rozpoznawania znaków (OCR) o niedoścignionej dokładności rozpoznawania i niezrównanych możliwościach konwersji, dzięki którym praktycznie nie trzeba nic wpisywać ani formatować ręcznie.

Intuicyjna obsługa i automatyczne zadania uruchamiane kliknięciem umożliwiają robienie więcej w łatwiejszy sposób. Program rozpoznaje tekstu w 190 językach — żadne inne narzędzie OCR nie ma takich możliwości.

Program FineReader konwertuje zeskanowane papierowe dokumenty, cyfrowe zdjęcia tekstu i dokumenty PDF zawierające tylko obrazu na edytowalne formaty, takie jak Microsoft® Word, Excel® lub PDF z możliwością przeszukiwania. Dzięki temu można cytować lub w całości wykorzystywać tekst i tabele bez konieczności ich ręcznego przepisywania.

Program FineReader działa w oparciu o nagradzaną technologię OCR firmy ABBYY. Technologia OCR, rozpoznawania tekstu, korzysta z inteligentnych algorytmów, które konwertują obrazy na edytowalny tekst z zachowaniem oryginalnego układu i formatowania dokumentu źródłowego.

Edytuj i twórz nowe dokumenty na podstawie papierowych oryginałów i plików obrazów.

Program FineReader dzięki swoim możliwościom konwersji dokumentów na edytowalne pliki niezależnie od poziomu skomplikowania układu przynosi znaczną oszczędność czasu i wysiłku.

Program ABBYY FineReader jest niezbędnym narzędziem w każdym zelektronizowanym biurze, umożliwiając zmianę informacji zamkniętych w papierowych dokumentach lub plikach obrazów na edytowalną i przeszukiwalną treść cyfrową.

Szybko uzyskuj dostęp do treści zamkniętej w skanach i dokumentach PDF zawierających tylko obrazy. Błyskawicznie kopiuj i cytuj fragmenty treści, w tym tekst, tabele i obrazy.

Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 7, 8, 10 i 11

ABBYY FineReader 15 Standard

Skanuj i konwertuj papierowe dokumenty, pliki PDF i zdjęcia cyfrowe tekstu na edytowalne dokumenty na komputerach z systemem Windows.

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.ABBYY FineReader 15 Standard


ABBYY FineReader 15 Standard
849.00
  • licencja wieczysta na 1 stanowisko
  • do użytku w firmie (komercyjna)
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure