avast! Pro Antivirus 1PC/1rok producent: AVAST najnowsza wersja: 2021 nr produktu: AVASTAV11 | AVASTAV11 Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy AVAST Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy antywirusowe

39.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minut


oficjalny sklep AVAST


Kup avast! Pro Antivirus 1PC/1rok
Ocena 4.79/5(głosów: 14)

insert oprogramowanie dla firm

Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Typ licencji
Wersja produktu


  • 12 miesięczna licencja na 1 stanowisko
  • klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

avast! Pro Antivirus. W pełni funkcjonalny, cichy antywirus.

Inteligentny antywirus, anty-spyware i anty-malware To nie tylko chwyt marketingowy! Nasz antywirus wspierany przez DynaGen wysyła każdego dnia setki malutkich aktualizacji w czasie rzeczywistym do bazy danych wirusów komputera, aby szybciej wychwycić złośliwe oprogramowanie. Jego decyzje są oparte na sztucznej inteligencji, która działa wewnątrz algorytmu odpowiedzialnego za analizy podejrzanych plików. Funkcje rodzinne w avast! są kompatybilna z dotykowym panelami, które są tak proste w użyciu, że nawet babcia stanie się antywirusowym guru. Będziesz mógł szybciej znaleźć swoje ulubione zaawansowane funkcje.

Zapewnia ochronę przed hakerami próbującymi przejąć ustawienia DNS i przekierowywać Cię na fałszywe strony w celu kradzieży informacji bankowych.

Automatycznie wykrywa słabe punkty w domowej sieci Wi-Fi oraz intruzów uzyskujących do niej dostęp.

Wykrywa i blokuje wirusy oraz złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące i ransomware oraz phishing. Inteligentne funkcje analizy powstrzymują zagrożenia, zanim wyrządzą one szkody.

Automatycznie wysyła podejrzane pliki do analizy w chmurze, aby pomóc innym użytkownikom Avast, gdy dany plik okaże się niebezpieczny.

Natychmiastowe wykrywanie i blokowanie podejrzanych wzorców zachowań zapewnia bezpieczeństwo przed nieznanymi zagrożeniami i oprogramowaniem ransomware.

Znajdź wszystkie luki, które narażają Cię na atak złośliwego oprogramowania — od niebezpiecznych ustawień i haseł po podejrzane dodatki i nieaktualne oprogramowanie.

Licencja z oficjalnej polskiej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 7, 8 i 10

avast Pro Antivirus 2021

avast! Pro Antivirus. W pełni funkcjonalny, cichy antywirus.

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.


AVAST

avast! Pro Antivirus 1PC/1rok


avast! Pro Antivirus 1PC/1rok
39.00
  • 12 miesięczna licencja na 1 stanowisko
  • klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

 


Pozostałe warianty

Nazwa produktu Ilość stanowisk Czas trwania licencji Cena brutto


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure