Licencjonowane antywirusy – dla firm i do użytku domowego

Brak skutecznego antywirusa może spowodować wyciek danych, usunięcie wszystkich plików czy zawirusowanie skrzynki pocztowej – a to jedynie trzy spośród dziesiątek potencjalnych problemów. Konsekwencje takich przypadków są problematyczne zarówno dla przedsiębiorców, jak i użytkowników prywatnych, mogą również wiązać się z kosztownymi naprawami w serwisach. Oszczędność przy wyborze oprogramowania ochronnego jest pozorna i może wynieść znacznie więcej, niż licencja.
Sklep antywirusy
najnowsza wersja 5.0ESD (elektroniczna)

BusinessCards MX to prosty w obsłudze program, który pozwoli Ci na zaprojektowanieoryginalnej i profesjonalnej wizytówki w zaledwie kilka minut! Wybieraj spośród 750 gotowych wzorów wizytówek lub twórz własne szablony.
 • licencja na 1 stanowisko, na czas nieokreślony
 • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)
 • darmowe aktualizacje (online)
 • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie
Strona programu: BusinessCards MX - program do wizytówek
Cena:69.00
Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minutSklep antywirusy
najnowsza wersja ESD (elektroniczna)

 • Licencja wieczysta , abonament na 3 miesiące
 • 3 stanowiska
 • wersja elektroniczna (dane do rejestracji oraz fakturę wysyłamy na email)
Cena:539.00
Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minutSklep antywirusy
najnowsza wersja 2021ESD (elektroniczna)

 • Pakiet Microsoft Office 365 Personal dla 1 użytkownika na 5 urządzeń
 • licencja na okres 12 miesięcy, wyłącznie do użytku domowego
 • zawiera najważniejsze programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook oraz Access i Publisher
 • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)
Cena:176.00
Towar dostępny! Zamów teraz!
Realizacja w 15 minutStron: 1

Sklep z antywirusami


By zapewnić bezpieczeństwo danym zgromadzonym na dysku domowym bądź firmowym serwerze, nie wystarczy ostrożność. Najlepszą ochronę zapewniają antywirusy, wyposażone w takie funkcje, jak skanowanie poczty, zapora ogniowa czy blokowanie programów śledzących. W naszym sklepie uzyskają Państwo licencje na takie programy, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania: zarówno w zakresie ochrony komputerów domowych, jak i przy zastosowaniach komercyjnych.
promocja na nortona

Wybór antywirusa do zastosowań domowych oraz dla przedsiębiorstw

Jako producent oprogramowania dla małych i średnich firm, oraz jako partner wielu znanych producentów, oferujących takie rozwiązania, jak na przykład ESET Smart Security, Bitdefender Total Security czy Avast Premium, możemy zaproponować szeroki wybór produktów. W sklepie znajdą Państwo rozwiązania przeznaczone do blokowania wirusów, chronienia urządzeń mobilnych, przyspieszania pracy starszych komputerów, przechowywania haseł czy ochrony zakupów w sieci. Nasze programy to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa naszych klientów.

Chroń swój komputer przed utratą danych, skutkami ich uszkodzenia lub ataku ransomware.

Acronis Cyber Protect, True Image to zupełnie nowa generacja rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, która łączy zabezpieczenia klasy biznes z szybkim odzyskiwaniem danych. Zamiast zastanawiać się, czy Twój biznes jest dobrze chroniony, wybierz 100% gwarancję na odzyskanie danych. promocja na androida
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure