Windows 10 Home PL 32/64bit producent: Microsoft najnowsza wersja: ESD nr produktu: KW9-00265 | KW9-00265 z oficjalnej dystrybucji Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft Oprogramowanie , Programy komputerowe , Systemy operacyjne

589.00

Wysyłka jeden dzień roboczy
Towar dostępny! Zamów teraz!


Szybkie zakupy bez zakładania konta, wypełniasz formularz zamówienia,
opłacasz, a my wysyłamy kod i fakturę.U nas otrzymasz także instrukcję aktywacji,
link do pobrania programu oraz
dane do kontaktu z pomocą techniczną.oficjalny sklep Microsoft

Licencja z oficjalnej dystrybucji, objęta
pomocą techniczną producenta.

Kod nie jest aktywowany, nie jest też
przypisany do konta i adresu email.

Kup Windows 10 Home PL 32/64bitocena ceneo mojosoft


Ocena 4.21/5(głosów: 14)


Kup Windows 10 Home PL 32/64bit

  • licencja na 1 stanowisko, pełna wersja
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)
 

Windows 10 Home ESD to wciąż udoskonalany system operacyjny od firmy Microsoft. Łączy w sobie zalety starszych systemów operacyjnych, np. Windows 7 czy 8.1. Jest przeznaczony dla użytkowników domowych i biurowych, którzy cenią sobie elastyczność i szybkość działania.

Windows 10 Home ESD pozwoli Ci na instalację i swobodne użytkowanie praktycznie każdego programu dostępnego na rynku. Praca w biurze i praca zdalna jeszcze nigdy nie były tak proste. Twórz kreatywne prezentacje, pisz dokumenty tekstowe i wykonuj codzienne obowiązki na najpopularniejszym systemie.

Windows 10 Home ESD to także centrum rozrywki. Dzięki niemu możesz grać w popularne tytuły gier, oglądać filmy, odtwarzać muzykę, przeglądać strony internetowe czy tworzyć kreatywne obrazy, wykorzystując do tego celu wbudowane programy. System jest przystosowany do pracy z całą gamą sprzętu - umożliwia podpięcie myszki, klawiatury, drukarki, projektora oraz wielu innych urządzeń zewnętrznych.

Uwaga: Sprzedawana licencje to pełna wersja ESD, odpowiednik wersji pudełkowej BOX, licencja nie jest przypisywana do sprzętu. To nie jest tania licencja typu oem.

Licencja z oficjalnej polskiej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 10 Home

Microsoft Windows 10 Home PL 32/64bit

Pełna wersja ESD, elektroniczny odpowiednik wersji pudełkowej.

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.Windows 10 Home PL 32/64bit


Windows 10 Home PL 32/64bit
589.00

  • licencja na 1 stanowisko, pełna wersja
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure