Windows 10 PRO PL 32/64bit producent: Microsoft najnowsza wersja: ESD nr produktu: FQC-09131 | FQC-09131 z oficjalnej dystrybucji Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft Oprogramowanie , Programy komputerowe , Systemy operacyjne

1049.00

Wysyłka jeden dzień roboczy
Towar dostępny! Zamów teraz!


Szybkie zakupy bez zakładania konta, wypełniasz formularz zamówienia,
opłacasz, a my wysyłamy kod i fakturę.U nas otrzymasz także instrukcję aktywacji,
link do pobrania programu oraz
dane do kontaktu z pomocą techniczną.oficjalny sklep Microsoft

Licencja z oficjalnej dystrybucji, objęta
pomocą techniczną producenta.

Kod nie jest aktywowany, nie jest też
przypisany do konta i adresu email.

Kup Windows 10 PRO PL 32/64bitocena ceneo mojosoft


Ocena 4.47/5(głosów: 19)


Kup Windows 10 PRO PL 32/64bit

  • licencja na 1 stanowisko, pełna wersja
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)
 

Windows 10 Pro ESD to wciąż udoskonalany system operacyjny od firmy Microsoft. Łączy w sobie zalety starszych systemów operacyjnych, np. Windows 7 czy 8.1. Jest przeznaczony dla użytkowników domowych i biurowych, którzy cenią sobie elastyczność i szybkość działania.

Windows 10 Pro ESD pozwoli Ci na instalację i swobodne użytkowanie praktycznie każdego programu dostępnego na rynku. Praca w biurze i praca zdalna jeszcze nigdy nie były tak proste. Twórz kreatywne prezentacje, pisz dokumenty tekstowe i wykonuj codzienne obowiązki na najpopularniejszym systemie.

Narzędzia dostępne tylko w wersji Pro, takie jak Enterprise State Roaming na platformie Azure, Przypisany dostęp, Microsoft Store dla Firm, Usługa Windows Update dla Firm, Obsługa usługi Active Directory, Obsługa usługi Azure Active Directory znajdą zastosowanie w dużych firmach, gdzie istotne jest bezpieczeństwo oraz zarządzanie komputerami, aplikacjami i grupami użytkowników.

Uwaga: Sprzedawana licencje to pełna wersja ESD, odpowiednik wersji pudełkowej BOX, licencja nie jest przypisywana do sprzętu. To nie jest tania licencja typu oem.

Licencja z oficjalnej polskiej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 10 Pro

Microsoft Windows 10 PRO PL 32/64bit

Pełna wersja ESD, elektroniczny odpowiednik wersji pudełkowej.

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.Windows 10 PRO PL 32/64bit


Windows 10 PRO PL 32/64bit
1049.00

  • licencja na 1 stanowisko, pełna wersja
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure