Xopero Backup Restore Endpoint Agent 1 komputer producent: Xopero najnowsza wersja: 2019 nr produktu: xoperoxbr1a | xoperoxbr1a z oficjalnej dystrybucji Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Xopero Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy biurowe

1249.00

Wysyłka jeden dzień roboczy
Towar dostępny! Zamów teraz!


Szybkie zakupy bez zakładania konta, wypełniasz formularz zamówienia,
opłacasz, a my wysyłamy kod i fakturę.U nas otrzymasz także instrukcję aktywacji,
link do pobrania programu oraz
dane do kontaktu z pomocą techniczną.oficjalny sklep Xopero

Licencja z oficjalnej dystrybucji, objęta
pomocą techniczną producenta.

Kod nie jest aktywowany, nie jest też
przypisany do konta i adresu email.

Kup Xopero Backup Restore Endpoint Agent 1 komputerocena ceneo mojosoft


Ocena 3.33/5(głosów: 3)


Kup Xopero Backup Restore Endpoint Agent 1 komputer
 • zabezpieczysz komputery, pliki, foldery i pocztę MS Outlook
 • licencja wieczysta
 • do użytku w domu lub w firmie (komercyjna)
 • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)
 

Xopero Backup&Restore to rozwiązanie softwarowe - proste w obsłudze i konfiguracji - które instalujesz na własnej infrastrukturze IT. Nie ponosisz więc dodatkowych kosztów związanych z przystosowaniem jej do rozwiązania - wszystkie potrzebne komponenty już masz. Sama instalacja zajmuje zaledwie kilka minut, a po jej zakończeniu można od razu przystąpić do zarządzania polityką backupu w firmie.

Kompleksowa ochrona…

Xopero to kompleksowe rozwiązanie do zabezpieczania danych z pomocą którego zabezpieczysz stacje robocze, serwery fizyczne oraz maszyny wirtualne – wraz z zainstalowanymi na nich aplikacjami, czy bazami danych.

od pojedynczego pliku po tysiące chronionych urządzeń

Xopero idealnie sprawdza się do zabezpieczania rozproszonej infrastruktury – danych i urządzeń w sieci lokalnej, oddziałów, czy laptopów pracowników mobilnych. To jedyne rozwiązanie do backup jakie będzie potrzebować Twoja firma.

Disaster recovery w pakiecie

Wdrożenie disaster recovery nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszystkie potrzebne komponenty są dostępne w ramach rozwiązania Xopero. Co dokładnie?

 • uruchamianie obrazu systemu jako maszyny wirtualnej w mniej niż 2 minuty na dowolnym urządzeniu klienta z Smart Virtual Recovery,
 • rozszerzone BMR - przywracanie i odtwarzanie zbackupowanego systemu na ten sam lub inny sprzęt z Smart Independent Restore,
 • uruchamianie obrazu systemu jako maszyny wirtualnej na dowolnym sprzęcie przez podłączenie dedykowanego pendrive’a z Smart Virtualization Stick (SVS)
 • oraz…

...Superszybki backup obrazu

Smart Image Backup to najszybszy dostępny na rynku backup HDD. Od teraz Twój cotygodniowy backup obrazu dysku lub partycji wykona się z prędkością nawet 1 241 MB/s!

Centralne zarządzanie

Nowa polityka backupu dla grupy urządzeń w 30 sekund? Tak, ponieważ Management Center pozwala centralnie i zdalnie administrować wszystkimi procesami backupu w firmie. Edytując szablon backupu, tożsame zmiany zachodzą we wszystkich powiązanych z nim projektach.

Produkt Roku 2017 wg redakcji IT Professional

Autor redakcyjnego zestawienia podkreślił, że „Xopero Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające zabezpieczenie dowolnych informacji, poczynając od pojedynczych plików, poprzez bazy danych i aplikacje, na serwerach (fizycznych i wirtualnych) kończąc. Produkt można z łatwością dopasować do potrzeb niemal każdej firmy”.

Licencja z oficjalnej polskiej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 7, 8, 10 i 11

Xopero Backup&Restore Endpoint Agent | 1 komputer

Xopero Backup&Restore Endpoint Agent zabezpieczysz komputery, pliki, foldery i pocztę MS Outlook

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.Xopero Backup Restore Endpoint Agent 1 komputer


Xopero Backup Restore Endpoint Agent 1 komputer
1249.00
 • zabezpieczysz komputery, pliki, foldery i pocztę MS Outlook
 • licencja wieczysta
 • do użytku w domu lub w firmie (komercyjna)
 • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure