Wizytówki w 5 minut! Teraz Ty decydujesz kiedy i ile drukujesz wizytówek.


BusinessCards MX to prosty w obsłudze program, który pozwoli Ci na zaprojektowanie oryginalnej i profesjonalnej wizytówki w zaledwie kilka minut! Wybieraj spośród 750 gotowych wzorów wizytówek lub twórz własne szablony. Żaden inny program do tworzenia wizytówek nie da Ci tylu możliwości!

Pobierz
BusinessCards MX (demo)
Zamówienie
Ceny już od 69zł

O Nas

Mojosoft to producent oprogramowania dla małych i średnich firm, ale także dla klientów indywidualnych. Przez ponad 5 lat działalności sprzedaliśmy przeszło 20 tysięcy licencji na nasze programy. Naszymi odbiorcami są klienci nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Programy Mojosoft wyróżniają się na polskim rynku tym, że są przyjazne dla użytkownika – żeby z nich korzystać nie trzeba przechodzić długich szkoleń i posiadać wyjątkowych umiejętności.
Jednocześnie łączymy prosty, intuicyjny interfejs z bogatą funkcjonalnością – nasze oprogramowanie znakomicie sprawdza się zarówno przy prostych projektach do domowego użytku, jak i w pracy w różnego rodzaju firmach i instytucjach.
Ponadto nieustannie wzbogacamy nasze programy o dodatkowe funkcje, a raz zakupiona licencja uprawnia do darmowej aktualizacji oprogramowania.

Pomoc techniczna

Pomoc dostępna jest na naszej stronie w formie filmów tutaj .
Pytania dotyczące naszych produktów można zadawać drogą mailową dok@mojosoft.com.pl.

Zamówienia , płatności

Wszystkie informacje dotyczące zamówienia, płatności i wysyłki znajdują się na naszej stronie zamówienia - sklep online

Informacje

mojosoft
Paproć, ul. Łamana 17
64-300 Nowy Tomyśl
NIP: 7881381269

tel. 691 713 000
www.mojosoft.com.pl
dok@mojosoft.com.pl