Chcesz szybko i łatwo przygotować kalendarz ze swoimi zdjęciami, dodając do niego własne ważne wydarzenia i święta ?


Photo Calendar Studio to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą wydrukować własny kalendarz, ale nie umieją obsługiwać skomplikowanych programów, przeznaczonych dla grafików.

Pobierz
Photo Calendar Studio (demo)
Zamówienie
Ceny juz od 49zł

Photo Calendar Studio 2016

Program do kalendarzy

Photo Calendar Studio to program do projektowania i wydruku kalendarzy z własnymi zdjęciami. Na kalendarz nanosimy zdjęcia, własne święta, uroczystości, imieniny i inne ważne dni. W programie dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych wzorów kalendarzy, które można szybko i łatwo dostosować do własnych upodobań. Możemy zmienić każdy element kalendarza, lub dodawać własne nowe objekty np zdjęcia i napisy. Możliwości edycji kalendarzy są praktycznie nieograniczone, użytkownik sam decyduje czy na kalendarzu maja być widoczne święta,imieniny lub numery tygodni.
Tak zaprojektowany kalendarz to świetny prezent dla przyjaciół i rodziny !

Czytaj więcej ...

Dodatkowe Informacje

WERSJA DEMONSTRACYJNA :
Wersja testowa od wersji pełnej różni się jedynie dodatkowym czerwonym napisem
"Photo Calendar Studio" na podglądzie wydruku , pozostałe funkcje są identyczne.
Po zarejestrowaniu programu czerwony napis zostanie usunięty -> pobierz i przetestuj.
ZAMÓWIENIA :
Program można zamówić w trzech opcjach w zależności od sposobu wpłaty i wysyłki (49zł, 69zł i 79 zł z vat), ceny zawierają koszt wysyłki --->>> Sklep online

Certyfikat SOFTPEDIA

Program Photo Calendar Studio został przetestowany przez serwis SOFTPEDIA. Otrzymał certyfikat, który gwarantuje, że jest w 100% wolny od wirusów, programów szpiegujących i reklam.

Soft32.com 100% CLEAN

Soft32.com gwarantuje, że Photo Calendar Studio nie zawiera żadnych form złośliwego oprogramowania (spyware, wirusy, trojany i backdoors).

100% clean - Photo Frame Studio - certified by soft32.com