Chcesz szybko i łatwo przygotować kalendarz ze swoimi zdjęciami, dodając do niego własne ważne wydarzenia i święta ?


Photo Calendar Studio to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą wydrukować własny kalendarz, ale nie umieją obsługiwać skomplikowanych programów, przeznaczonych dla grafików.

Pobierz
Photo Calendar Studio (demo)
Zamówienie
Ceny juz od 49zł

O Nas

Mojosoft to producent oprogramowania dla małych i średnich firm, ale także dla klientów indywidualnych. Przez ponad 5 lat działalności sprzedaliśmy przeszło 20 tysięcy licencji na nasze programy. Naszymi odbiorcami są klienci nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Programy Mojosoft wyróżniają się na polskim rynku tym, że są przyjazne dla użytkownika – żeby z nich korzystać nie trzeba przechodzić długich szkoleń i posiadać wyjątkowych umiejętności.
Jednocześnie łączymy prosty, intuicyjny interfejs z bogatą funkcjonalnością – nasze oprogramowanie znakomicie sprawdza się zarówno przy prostych projektach do domowego użytku, jak i w pracy w różnego rodzaju firmach i instytucjach.
Ponadto nieustannie wzbogacamy nasze programy o dodatkowe funkcje, a raz zakupiona licencja uprawnia do darmowej aktualizacji oprogramowania.

Pomoc techniczna

Pomoc dostępna jest na naszej stronie w formie filmów instruktażowych tutaj ,
można także szukać odpowiedzi lub zadawać pytania na wysyłając emaile do nas. Pomoc techniczna.
Obiecujemy, że na wszystkie pytania zostaną udzielone odpowiedzi w ciągu 1 dnia roboczego.
Prosimy również o kontakt telefoniczy tel.kom 691713000

Zamówienia , płatności

Wszystkie informacje dotyczące zamówienia , płatności i wysyłki znajdują się na naszej stronie zamówienia - sklep online

Informacje

mojosoft
Paproć, ul. Łamana 17
64-300 Nowy Tomyśl
NIP: 7881381269

tel. 691 713 000
www.mojosoft.com.pl
dok@mojosoft.com.pl