Chcesz szybko i łatwo przerobić swoje zdjęcie, dodając do niego kolorowe ramki, elementy graficzne lub zmieniając tło i kolory?


Photo Frame Studio to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą edytować zdjęcia, ale nie umieją obsługiwać skomplikowanych programów, przeznaczonych dla grafików.

Pobierz
Photo Frame Studio (demo)
Zamówienie
Ceny juz od 49zł

Photo Frame Studio 3.0

Program do ramek

Lubisz bawić się edycją zdjęć i chcesz, by każde Twoje zdjęcie wyglądało oryginalnie? Mamy coś dla Ciebie!
Program Photo Frame Studio to proste narzędzie do edycji i ozdabiania zdjęć cyfrowych. Dzięki niemu możesz zmodyfikować swoje zdjęcie, dodając do niego ramkę, maskę, tło, cień czy tekst.
Do dyspozycji masz również narzędzia zmiany koloru poszczególnych warstw, nasycenia i kontrastu, a także możliwość wstawiania dowolnych elementów: figur czy klipartów i efektownych napisów, dzięki czemu ilość możliwości edycji zdjęcia jest nieograniczona!
W programie Photo Frame Studio można też kalibrować (czyli docinać) zdjęcia, zbliżać obraz wg własnego uznania, a także usuwać efekt czerwonych oczu. Interfejs programu jest bardzo przyjazny, został zaprojektowany w taki sposób, aby mogli z niego korzystać nawet początkujący użytkownicy.
Ozdabiając swoje zdjęcie, możesz wybrać jedną z ponad 200 dostępnych ramek, możesz także każdą z nich zmodyfikować i zaprojektować własną kompozycję.
Dodatkową zaletą programu do ramek Photo Frame Studio jest to, że umożliwia on bezpośrednio wydruk zdjęć na własnej drukarce, a także zapis gotowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości w celu przesłania do fotolabów oraz zapis zdjęć w mniejszej rozdzielczości, tak by można zamieszczać je na stronach internetowych.

Czytaj więcej ...

Dodatkowe Informacje

WERSJA DEMONSTRACYJNA :
Wersja testowa od wersji pełnej różni się jedynie dodatkowym czerwonym napisem
"Photo Frame Studio" na podglądzie wydruku , pozostałe funkcje są identyczne.
Po zarejestrowaniu programu czerwony napis zostanie usunięty -> pobierz i przetestuj.
ZAMÓWIENIA :
Program można zamówić w trzech opcjach w zależności od sposobu wpłaty i wysyłki (49zł, 69zł i 79 zł z vat), ceny zawierają koszt wysyłki --->>> Sklep online

Certyfikat SOFTPEDIA

Program Photo Frame Studio został przetestowany przez serwis SOFTPEDIA. Otrzymał certyfikat, który gwarantuje, że jest w 100% wolny od wirusów, programów szpiegujących i reklam.

Soft32.com 100% CLEAN

Soft32.com gwarantuje, że Photo Frame Studio nie zawiera żadnych form złośliwego oprogramowania (spyware, wirusy, trojany i backdoors).

100% clean - Photo Frame Studio - certified by soft32.com