InsERT Subiekt GT - licencja oddziałowa na pracę zdalną producent: Insert najnowsza wersja: nr produktu: SubiektGT3Rlicodz | SubiektGT3Rlicodz Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Insert Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy finansowe, podatkowe i księgowe

249.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Wysyłka jeden dzień roboczy


oficjalny sklep Insert


Kup InsERT Subiekt GT - licencja oddziałowa na pracę zdalną
Ocena 5/5(głosów: 1)

insert oprogramowanie dla firm

  • licencja oddziałowa na pracę zdalną
  • wersja elektroniczna (dane do rejestracji oraz fakturę wysyłamy na email)

Licencja na pracę zdalną/oddziałową uprawnia przedsiębiorstwo używające zdalnie stanowisk w oddziałach (połączenie online z danymi zlokalizowanymi w centrali) do użytkowania w tych oddziałach stanowisk Subiekta GT, bez konieczności zakupu pełnego pakietu programu dla każdego oddziału.

Oznacza to, że np. firma posiadająca jedno stanowisko w centrali i po jednym w oddziałach nie musi kupować trzech podstawowych pakietów Subiekta GT, lecz może nabyć jeden pakiet (obejmujący pracę na 3 stanowiskach) oraz dwie licencje oddziałowe. Rozwiązanie to pozwala obniżyć koszty związane z zakupem licencji i dodatkowo daje możliwość bardzo elastycznego zarządzania licencjami stanowiskowymi.

Należy zaznaczyć, że licencja oddziałowa nie zawiera w sobie żadnych stanowisk, upoważnia za to do wykorzystania w oddziale stanowisk z całej puli zakupionych przez firmę. Jest to podstawowa zaleta takiej licencji, pozwala bowiem na dowolną konfigurację stanowisk w oddziałach.

Wymaga posiadania pełnej wersji zarejestrowanego programu Subiekt GT.

Licencja oryginalna, z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta.

Wersja językowa: POLSKI

System:  Windows 7, 8 i 10

InsERT Subiekt GT - licencja oddziałowa na pracę zdalną

InsERT Subiekt GT - licencja oddziałowa na pracę zdalną

U nas otrzymujesz razem z zamówionym produktem, fakture VAT 23%drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure