Xopero Backup Restore Endpoint Agent 10 komputerów producent: Xopero najnowsza wersja: 2020 nr produktu: xoperoxbr10a | xoperoxbr10a Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Xopero Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy biurowe

2449.00

Towar dostępny! Zamów teraz!
Wysyłka jeden dzień roboczy


oficjalny sklep Xopero


Kup Xopero Backup Restore Endpoint Agent 10 komputerów
Ocena 5/5(głosów: 1)

insert oprogramowanie dla firm

  • zabezpieczysz komputery, pliki, foldery i pocztę MS Outlook
  • licencja wieczysta
  • do użytku w domu lub w firmie (komercyjna)
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Xopero Backup&Restore to rozwiązanie softwarowe - proste w obsłudze i konfiguracji - które instalujesz na własnej infrastrukturze IT. Nie ponosisz więc dodatkowych kosztów związanych z przystosowaniem jej do rozwiązania - wszystkie potrzebne komponenty już masz. Sama instalacja zajmuje zaledwie kilka minut, a po jej zakończeniu można od razu przystąpić do zarządzania polityką backupu w firmie.

Kompleksowa ochrona…

Xopero to kompleksowe rozwiązanie do zabezpieczania danych z  pomocą którego zabezpieczysz stacje robocze, serwery fizyczne oraz maszyny wirtualne – wraz z zainstalowanymi na nich aplikacjami, czy bazami danych.

od pojedynczego pliku po tysiące chronionych urządzeń

Xopero idealnie sprawdza się do zabezpieczania rozproszonej infrastruktury – danych i urządzeń w sieci lokalnej, oddziałów, czy laptopów pracowników mobilnych. To jedyne rozwiązanie do backup jakie będzie potrzebować Twoja firma.

Disaster recovery w pakiecie

Wdrożenie disaster recovery nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszystkie potrzebne komponenty są dostępne w ramach rozwiązania Xopero. Co dokładnie? 

  • uruchamianie obrazu systemu jako maszyny wirtualnej w mniej niż 2 minuty na dowolnym urządzeniu klienta z Smart Virtual Recovery,
  • rozszerzone BMR - przywracanie i odtwarzanie zbackupowanego systemu na ten sam lub inny sprzęt z Smart Independent Restore,
  • uruchamianie obrazu systemu jako maszyny wirtualnej na dowolnym sprzęcie przez podłączenie dedykowanego pendrive’a z Smart Virtualization Stick (SVS)
  • oraz…

...Superszybki backup obrazu

Smart Image Backup to najszybszy dostępny na rynku backup HDD. Od teraz Twój cotygodniowy backup obrazu dysku lub partycji wykona się z prędkością nawet 1 241 MB/s!

Centralne zarządzanie

Nowa polityka backupu dla grupy urządzeń w 30 sekund? Tak, ponieważ Management Center pozwala centralnie i zdalnie administrować wszystkimi procesami backupu w firmie. Edytując szablon backupu, tożsame zmiany zachodzą we wszystkich powiązanych z nim projektach.

Produkt Roku 2017 wg redakcji IT Professional

Autor redakcyjnego zestawienia podkreślił, że „Xopero Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające zabezpieczenie dowolnych informacji, poczynając od pojedynczych plików, poprzez bazy danych i aplikacje, na serwerach (fizycznych i wirtualnych) kończąc. Produkt można z łatwością dopasować do potrzeb niemal każdej firmy”.

Wersja językowa: POLSKI

System:  Windows 7, 8 i 10

Xopero Backup&Restore Endpoint Agent | 1 komputer

Xopero Backup&Restore Endpoint Agent zabezpieczysz komputery, pliki, foldery i pocztę MS Outlookdrukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure