Ashampoo WinOptimizer 26

producent: Ashampoo najnowsza wersja: 2024 produkt: ashampoowopti, Ashampoo z oficjalnej dystrybucji Licencja, kod aktywacyjny dla produktu firmy Ashampoo Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy do multimediów i projektowania , Programy graficzne i ilustracyjne

89.00

Towar dostępny! Zamów teraz!

Wysyłka elektroniczna na Twój adres email, realizacja w 15 minut po otrzymaniu wpłaty
również w sobotę, niedzielę i święta.Szybkie zakupy bez zakładania konta, wypełniasz formularz zamówienia,
opłacasz, a my wysyłamy kod i fakturę.U nas otrzymasz także instrukcję aktywacji,
link do pobrania programu oraz
dane do kontaktu z pomocą techniczną.oficjalny sklep Ashampoo

Licencja z oficjalnej dystrybucji, objęta
pomocą techniczną producenta.

Kod nie jest aktywowany, nie jest też
przypisany do konta i adresu email.

Kup Ashampoo WinOptimizer 26ocena ceneo mojosoft


Ocena 4.6/5(głosów: 5)


Kup Ashampoo WinOptimizer 26
 • licencja wieczysta na 1 stanowisko
 • do użytku w domu i firmie (komercyjna)
 • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)
 

Windows jest wspaniały, ale zawsze jest coś, co można poprawić. Dlatego też Ashampoo WinOptimizer przychodzi z pomocą! Ponieważ, przez cały czas pracy systemu, staje się on wolniejszy, mniej stabilny i obciążony. Ważne ustawienia czasem są pogubione w rejestrze lub plikach systemu. Dodatkowo nieustanne monitorowanie, zwane telemetrią, to kolejny problem systemów Windows 10 i 11. WinOptimizer kładzie kres takim działaniom szybko, łatwo i wydajnie! Dzięki temu Twój PC stanie się jak nowy w kilka chwil. Pozwól WinOptimizer oczyścić, zoptymalizować i ochronić Twój komputer w przyjemny sposób, dodając bezpieczeństwa Windows PC oraz prywatności, tak w pełni!

Wygląd spotyka wydajność

Nie tylko Ashampoo WinOptimizer wygląda niesamowicie - jest także mądrzejszy niż wcześniej. Program powiadamia o potencjalnym ryzyku i doradza rozwiązanie. Nowy wygląd zapewnia przejrzystość i zapewnia intuicyjność. Rezultaty są widoczne w kilku kliknięciach. Doświadcz czegoś nowego - w najdrobniejszych szczegółach!

Niesamowita moc

Nasze popularne moduły zostały kompletnie zweryfikowane i upewnione w zakresie stabilności i szybkości działania. Dzięki temu Czyszczenie dysków jest aż do 50x szybszy! Nawet Eksplorator Dysku przetwarzający ogromne zasoby jest do 10x szybszy. To fenomenalne przyspieszenie WinOptimizer jest widoczne szczególnie na starszych systemach, co potwierdzili specjaliści Ashampoo!

Więcej prywatności, bezpieczeństwa i miejsca na dysku

WinOptimizer czyści i obsługuje system ze wszystkich śmieci. Nie tylko pliki tymczasowe, ale także pliki w pamięci i historia przeglądania jest usuwana, dzięki czemu zachowujesz swoją prywatność. Alternatywnie, możesz usunąć powielone pliki jak kopie zdjęć czy dokumentów znajdujących się w różnych miejscach.

Klasycznie: Optymalizacja 1-kliknięciem

Optymalizacja 1-kliknięciem naprawia wiele problemów jednocześnie korzystając z 3 modułów. Czyszczenie Internetowe usuwa ślady pobytu w sieci oraz zwalnia miejsce. Czyszczenie dysku usuwa nieużywane pliki i odzyskuje miejsce. Czyszczenie rejestru usuwa nieprawidłowe wpisy zapewniając minimalizację ryzyka awarii. To tylko kilka kliknięć i dzieje się magia!

Lepsza prywatność i kontrolna nad Windows 10 i 11

Windows 10 i 11 zbiera wiele danych, więcej niż poprzednie wersje Windows. Kontrola Prywatności Win10 daje Ci możliwość zarządzania tym wszystkim! Wreszcie to ty decydujesz, które hasła i dane oraz zdjęcia są wysyłane do Microsoft - lub zachowaj je wszystkie dla siebie! Pozwolisz aplikacjom aktualizować się automatycznie lub uzyskiwać dostęp do wiadomości i kalendarza? To Twoja decyzja, Ashampoo WinOptimizer zrobi wszystko dla Ciebie!

Pełna wydajność na żądanie

Brakuje mocy w PC? Live-Tuner oraz Game-Booster Ci pomogą! Live-Tuner zmienia priorytety i przyspiesza niezbędne aplikacje. Game-Booster zamyka niepotrzebne aplikacje i usługi w tle zapewniając więcej zasobów dla optymalnej gry. Po zamknięciu gry - system przywracany jest do stanu poprzedniego. To proste!

Czyszczenie idealne

Dla maksymalnej dokładności, narzędzia czyszczące są regularnie uaktualniane. Ślady przeglądania w sieci mimo różnych lokalizacji są na bieżąco uaktualniane. Ashampoo WinOptimizer nieustannie śledzi te pliki i zapewnia czyszczenie na żądanie.

Czyść automatycznie - natychmiast!

WinOptimizer korzysta z zaawansowanych algorytmów do usuwania niepotrzebnych plików automatycznie. Ślady pracy w sieci czy pliki tymczasowe są usuwane automatycznie po zamknięciu przeglądarki. Wlicza się w to Adobe Flash, Reader, QuickTime czy pliki Javy - nic nie umknie przez opcją AutoClean! Pozostałe pliki są bezpieczne, a system będzie żwawy i sprawny!

Prześledź samemu swój system

Ashampoo WinOptimizer pokazuje Ci dokładnie, co jest z Twoim komputerem. Dla przykładu, jeśli dyski zaczynają mieć problemy, zostaniesz natychmiast o tym powiadomiony. Jeśli brakuje Ci miejsca na dysku, czy nie wiesz co masz w komputerze, albo jaki proces działa w tle, WinOptimizer da Ci odpowiedź!

Ponad 30 użytecznych modułów

Ashampoo WinOptimizer może więcej niż oczyszczenie komputera i optymalizacja. Gdy potrzebujesz dopasować Windows, edytować lub odzyskać pliki, czy przeanalizować system, WinOptimizer ma funkcje specjalnie dla Ciebie. Zintegrowana kopia zapasowa pozwala na przywrócenie wprowadzonych zmian w każdym z 30 modułów!

Jeśli korzystasz z Ashampoo WinOptimizer w domu, pojedyncza licencja pozwala na zainstalowanie programu aż na 3 PC! Kup raz i pozwól całej rodzinie korzystać z szybszego, wydajniejszego i bezpieczniejszego Windows!

Potrzebujesz pojedynczej licencji tylko w przypadku wykorzystywania oprogramowania w celach komercyjnych.

Kod z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowany. Oprogramowanie objetę bezpłatną pomocą techniczną producenta.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 10 i 11

Ashampoo WinOptimizer 26

Bezpiecznie, szybko i czysto w kilku kliknięciach

U nas otrzymujesz razem z kodem rejestracyjnym instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.

Ashampoo WinOptimizer 26


Ashampoo WinOptimizer 26
 • licencja wieczysta na 1 stanowisko
 • do użytku w domu i firmie (komercyjna)
 • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 

Polecane produktyPiriform CCleaner Professional

 • 12 miesięczna licencja na 1 stanowisko
 • klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
54.00 zł
Microsoft Office 365 Personal

 • 12 miesięczna licencja na 1 stanowisko
 • klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
174 zł
Microsoft Office 365 Family

 • 12 miesięczna licencja dla 6 użytkowników
 • klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
273.00 zł
Ashampoo PDF Pro 3 - edytor PDF

 • 12 miesięczna licencja na 1 stanowisko
 • klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
79.00 zł
NordVPN Premium 6 stanowisk

 • 24 miesięczna licencja na 6 stanowisk
 • klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
389.00 zł
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych NordVPN, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure