InsERT Rewizor nexo PRO - rozszerzenie do 50 podmiotów producent: Insert najnowsza wersja: nr produktu: rewizornexroz50pod | rewizornexroz50pod z oficjalnej dystrybucji Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Insert Oprogramowanie , Programy komputerowe , Programy finansowe, podatkowe i księgowe

470.00

Wysyłka jeden dzień roboczy
Towar dostępny! Zamów teraz!


Szybkie zakupy bez zakładania konta, wypełniasz formularz zamówienia,
opłacasz, a my wysyłamy kod i fakturę.U nas otrzymasz także instrukcję aktywacji,
link do pobrania programu oraz
dane do kontaktu z pomocą techniczną.oficjalny sklep Insert

Licencja z oficjalnej dystrybucji, objęta
pomocą techniczną producenta.

Kod nie jest aktywowany, nie jest też
przypisany do konta i adresu email.

Kup InsERT Rewizor nexo PRO - rozszerzenie do 50 podmiotówocena ceneo mojosoft


Ocena 5/5(głosów: 1)


Kup InsERT Rewizor nexo PRO - rozszerzenie do 50 podmiotów
  • rozszerzenie do 50 podmiotów
  • wersja elektroniczna (dane do rejestracji oraz fakturę wysyłamy na email)
 

W przypadku biur rachunkowych i doradców podatkowych licencja programu Rewizor nexo PRO umożliwia pracę na nieograniczonej liczbie stanowisk i przetwarzanie danych 10 podmiotów.

Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń na kolejne podmioty.

Rozszerzenie wpływa na cenę e-Abonamentu - podwyższona opłata związana z dodatkowymi podmiotami zostanie uwzględniona za kolejny okres obowiązywania e-Abonamentu.

Zawieszanie podmiotów

Firma świadcząca usługi doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych lub wykonująca czynności biegłego rewidenta może zawiesić możliwość przetwarzania danych jednego lub wielu podmiotów. Praca z danymi podmiotu, co do którego prawo do przetwarzania danych zostało zawieszone, jest możliwa w trybie "Tylko do odczytu". Tryb "Tylko do odczytu" umożliwia podgląd i wydruk wszelkich danych oraz dokumentów zgromadzonych i sporządzonych przed chwilą dokonania zawieszenia, nie ma natomiast możliwości dodawania i zmiany danych żadnych obiektów (w tym dokumentów i deklaracji). 

Licencjobiorca ma prawo do przywracania podmiotów, co do których prawa do przetwarzania danych zostały zawieszone. Może tego dokonać maksymalnie 3-krotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 10 i 11

InsERT Rewizor nexo PRO - rozszerzenie do 50 podmiotów

Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych.

U nas otrzymujesz instrukcję aktywacji oraz link do pobrania programu wraz z informacją o pomocy technicznej.InsERT Rewizor nexo PRO - rozszerzenie do 50 podmiotów


InsERT Rewizor nexo PRO - rozszerzenie do 50 podmiotów
470.00
  • rozszerzenie do 50 podmiotów
  • wersja elektroniczna (dane do rejestracji oraz fakturę wysyłamy na email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure