XBOX Game Pass Ultimate 1 miesiąc producent: Microsoft XBOX najnowsza wersja: 1 miesiąc nr produktu: QHW-00008 | QHW-00008 z oficjalnej dystrybucji Licencja,kod aktywacyjny dla produktu firmy Microsoft XBOX Elektronika , Akcesoria do gier wideo , Akcesoria do domowych konsol do gier

54.00

Towar dostępny! Zamów teraz!

Wysyłka elektroniczna na Twój adres email, realizacja w 15 minut po otrzymaniu wpłaty
również w sobotę, niedzielę i święta.Szybkie zakupy bez zakładania konta, wypełniasz formularz zamówienia,
opłacasz, a my wysyłamy kod i fakturę.U nas otrzymasz także instrukcję aktywacji,
link do pobrania programu oraz
dane do kontaktu z pomocą techniczną.oficjalny sklep Microsoft XBOX

Licencja z oficjalnej dystrybucji, objęta
pomocą techniczną producenta.

Kod nie jest aktywowany, nie jest też
przypisany do konta i adresu email.

Kup XBOX Game Pass Ultimate 1 miesiącocena ceneo mojosoft


Ocena 4.86/5(głosów: 7)


Kup XBOX Game Pass Ultimate 1 miesiąc
  • Subskrypcja XBOX Game Pass Ultimate na 1 miesiąc
  • Wszystkie zalety konta XBOX Live Gold i ponad 100 świetnych gier na konsole i komputery.
  • Kod wysyłamy drogą elektroniczną (email)
 

Wszystkie korzyści z usługi Xbox Live Gold

Dołącz do największej społeczności graczy w najnowocześniejsze sieci do gry wieloosobowej. Zyskasz możliwość pobierania co miesiąc 2–4 bezpłatnych gier oraz oszczędzania nawet 50–75% na zakupach w sklepie Microsoft Store.

Nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier

Ponieważ kolejne gry są ciągle dodawane, zawsze masz coś nowego do zagrania.

Gry Xbox na wyłączność dostępne w dniu premiery

Graj w Gears 5, Forza Horizon 4, State of Decay 2 i inne nowe gry oferowane wyłącznie na konsolę Xbox już w dniu premiery.

Specjalne oferty i zniżki tylko dla posiadaczy konta

Do 20% zniżki na gry w bibliotece Xbox Game Pass oraz do 10% zniżki na powiązane dodatki.

Opis

Korzystaj ze wszystkich zalet konta Xbox Live Gold oraz ponad 100 świetnych gier na konsole i komputery w niskiej cenie miesięcznej. Cały czas są dodawane gry, więc zawsze znajdziesz coś nowego do grania. Oferujemy różnorodne gry ze wszystkich gatunków, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne są ekskluzywne oferty i rabaty dla subskrybentów. Graj razem ze znajomymi w najbardziej zaawansowanej sieci gier dla wielu graczy i znajdź swoją następną ulubioną grę. Dzięki aktywnemu planowi subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate możesz grać w gry na konsoli Xbox One, Series X|S i komputerze z systemem Windows 10. Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje subskrypcje Xbox Game Pass na konsolę, Xbox Game Pass na komputer (subskrypcja Xbox Game Pass na komputer nie jest dostępna w Korei Południowej i Turcji) i Xbox Live Gold. Uwaga: Zakup subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate powoduje automatyczne ulepszenie subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass do wersji Ultimate zgodnie z obowiązującym współczynnikiem konwersji w zakresie liczby pozostałych dni. Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne na stronie www.xbox.com/gamepass. Przyszłe realizacje kodów także są objęte tym współczynnikiem konwersji. Współczynnik konwersji może ulec zmianie. Wszystkie konwersje do wersji Ultimate są ostateczne: Po wykonaniu konwersji nie można przekonwertować konta Ultimate z powrotem do poprzedniej wersji. Maksymalnie 36 miesięcy zrealizowanej wersji Ultimate na konto w danej chwili, w tym czas przekonwertowany z konta Xbox Live Gold i/lub subskrypcji Xbox Game Pass (na komputerze lub konsoli).

Microsoft Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc

Plan Xbox Game Pass Ultimate oferuje wszystkie zalety konta Xbox Live Gold i ponad 100 świetnych gier na konsole i komputery.

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz taką kartę w postaci pliku pdf do samodzielnego wydruku - idealny pomysł na super prezent !!!

Produkt z oficjalnej dystrybucji.

Kod jest nowy, nigdy wcześniej nie aktywowany.XBOX Game Pass Ultimate 1 miesiąc


XBOX Game Pass Ultimate 1 miesiąc
54.00
  • Subskrypcja XBOX Game Pass Ultimate na 1 miesiąc
  • Wszystkie zalety konta XBOX Live Gold i ponad 100 świetnych gier na konsole i komputery.
  • Kod wysyłamy drogą elektroniczną (email)

 


drukujdrukuj stronę
Oficjalny sklep mojosoft, autoryzowany partner producentów programów antywirusowych Kaspersky, Eset, Norton, McAfee, AVG, G DATA, AVAST, Panda i F-Secure